Denizli’nin Sevilen Köşe Yazarı Beydoğan

0
253

Denizli Güncel Sağlık köşe yazarlarından Antrenör ve kadın girişimci Nevin Beydoğan istikrarlı grafiğini sürdürerek 50 bin kişiye ulaştı.

Spor ve sağlıklı yaşam üzerine yazılarıyla Denizli halkının beğeniyle takip ettiği B-Fit Çamlık Şubesi girişimcisi Nevin Beydoğan sporda ve girişimcilikteki başarısını köşe yazarlığında da gösterdi. 50 bin okuyucuya ulaşarak başarısını ortaya koyan Beydoğan, daha çok kadın ve çocuklarda spor ve sağlıklı yaşam üzerine yazıyor.

Güncel gelişen olayları ve durumları mesleği ile bütünleştirerek halkı bilinçlendiren ve farkındalık oluşturan Beydoğan’ın yazıları dikkat çekmeye devam ediyor.

Nevin Beydoğan: “Daha Çok Kadın ve Çocuklar Üzerine Yazıyorum”

Nevin BEYDOĞAN

Denizli Güncel Sağlık‘a konuşan Beydoğan şunları kaydetti:

Her şeyden önce sporu seviyorum. Mesleğim olması itibarı ile de iki kat mutluyum. Tecrübelerimiz ve yetkinliğimiz ölçüsünde Denizli Güncel Sağlık aracılığı ile halkımızı bilinçlendirmeye devam ediyoruz. Daha çok kadın ve çocuklarda spor ve sağlıklı yaşam üzerine yazmayı tercih ediyorum. Bugüne kadar okuyucularımla iyi bir iletişim kurduk. Böyle bir ekipte yer almaktan memnuniyetimi dile getiriyorum.


Denizli Güncel Sağlık Ailesi olarak biz de köşe yazarımızı istikrarlı grafiği ve başarısından dolayı tebrik ediyoruz.