Arpacı’dan Pamukkale Spor Oyunları Yorumu

0
582

Denizli İl Sağlık Müdürü Dr. Şükrü Arpacı, Pamukkale Spor Oyunları hakkında Denizli Güncel Sağlık’a önemli açıklamalarda bulundu.

Denizli’de düzenlenen en büyük spor organizasyonlarından biri olan Pamukkale Spor Oyunları, ulusal ve yerel basının dikkatini çekmeyi başardı. Bisiklet, 3×3 Basketbol, Kick Boks, Masa Tenisi, Atletizm gibi birçok branşa ev sahipliği yapan Pamukkale Spor Oyunları sadece sporun profesyonelleri değil halkı da içine alıyor.

Halkın spor yapması, sağlıklı ve mutlu nesiller yetişmesine de hizmet eden dev organizasyon hakkında Denizli İl Sağlık Müdürü Dr. Şükrü Arpacı sadece Denizli Güncel Sağlık’a konuştu.

ŞÜKRÜ ARPACI: “TERMAL TURİZME KATKI SAĞLAYACAKTIR”

Şükrü ARPACI – İl Sağlık Müdürü

Pamukkale Spor Oyunları’nın termal turizme katkılarına değinen Arpacı, İl Sağlık Müdürlüğü olarak organizasyona katkılarından bahsetti: 

Denizli İl Sağlık Müdürü Dr. Şükrü Arpacı, “Çok güzel bir organizasyon oldu. Denizli açısından da çok başarılı. İlk defa düzenlenmiş olması da güzel bir şey. O yüzden ben Pamukkale Belediye Başkanımızı tebrik ediyorum. Sayın Valimizin burada da çok büyük destekleri var. Biz de sağlık önlemleri olarak her aktiviteye gerekli ambulansı, UMKE ekiplerimizi görevlendirdik. Denizlimizin, Pamukkale’nin, buradaki termal sağlık turizminin, bölgedeki turistik değerlerin dünyaya tanıtılması adına bu organizasyonların ilimize çok faydası olacağı kanaatindeyim. Düzenleyen ve katılan herkese teşekkür ediyorum. Sağlık için çok yararlı bir organizasyon. Çünkü bu sağlık turizminin de önünü açacaktır. Dünyaya Pamukkale’yi duyurmak adına bir başlangıç olması bakımından çok anlamlı.” dedi.