Öncelik Onların

0
221

Acıpayam Belediyesi mahallelerde kilit parke taşı döşeme çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, engelli vatandaşları tespit ederek onların evlerinin önünü öncelik tanıyor.

Acıpayam Belediyesi mahallelerde kilit parke taşı döşeme çalışmalarına hız kesmeden devam ederken, aynı zamanda da mahallelerde bulunan engelli vatandaşları tespit ederek onların evlerinin önünü öncelik tanıyor.

Evinin önüne kilit parke taş döşenmesi için Belediye yetkililerine söyleyen Avşar mahallesinden engelli Süleyman Yurdakul’un seslenişine Acıpayam Belediyesi kayıtsız kalmadı.

Acıpayam Belediyesi Fen İşleri ekipleri Avşar mahallesindeki engelli vatandaşın evinin bölgesinde kilit parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

O’NLAR MUTLU İSE BİZDE MUTLUYUZ

Engelli vatandaşların yaşadığı sıkıntıları en aza indirmek için çalışmalara devam edeceklerini vurgulayan Acıpayam Belediye Başkanı Dr. Hulusi Şevkan, “Hemşerilerimizi bir nebze olsun mutlu edebiliyorsak, en büyük mutluluğu biz yaşıyoruz demektir. Belediyemiz, sosyal belediyecilik anlayışı gereği, tüm vatandaşlarımıza olduğu gibi engelli vatandaşlarımıza da her zaman hizmet vermeye devam edecek” diye konuştu