PAÜSEM Fark Yaratmaya Devam Ediyor

0
346

Kurulduğu günden bu yana ‘Herkese Her Yaşta Her Zaman Kaliteli Eğitim’ mottosu ile eğitim veren Pamukkale Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (PAÜSEM), Ekim ayı yeni dönem kurs ve sertifika programları ile fark yaratmaya devam ediyor.

Ekim ayında açılacak yeni dönem kurs ve sertifika eğitimleri arasında; Çalışma İlişkileri ve İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı, ALES Eğitimi, SolidWorks Sertifika Programı, Autocad Sertifika Programı, Grafik Tasarım Kursu, İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Uzmanlığı Sertifika Programı, Aile Danışmanlığı Sertifika Programları yer alıyor. Kursiyerlerine daima avantajlı ve kaliteli bir eğitim sunmayı hedefleyen PAÜSEM, Pamukkale Üniversitesi öğretim üyelerinden oluşan alanlarında uzman eğitim kadrosuyla, tecrübesini kursiyerlerin elde ettiği başarılı sonuçlarla kanıtlamaktadır.

2002’den beri toplumun bütün kesimlerinin sürekli eğitim sürecinde yer alması için ihtiyaç duyulan her türlü eğitim programlarını, kurs ve sertifika programlarını düzenleyerek böylece Pamukkale Üniversitesi’nin kamu, özel sektör ve uluslararası kuruluşlar ile işbirliğinin gelişmesine katkıda bulunmayı amaç edinen PAÜSEM; Bilgisayar, Yabancı Dil, İş Güvenliği, Aile Danışmanlığı, Sınavlara Hazırlık, Çalışma İlişkileri ve İnsan Kaynakları, İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Uzmanlığı, Yabancılara Türkçe Kursları’nın yanında çeşitli sanatsal kurslar da vermektedir.

Bilgisayar eğitimleri 13 kişilik, İş Güvenliği Kursları 24 kişilik, diğer kurslarda 20 kişilik sınıflardan oluşan kursları, Pamukkale Üniversitesi’nin alanında uzman öğretim üyelerinin sunduğu uygulamalı ve kaliteli eğitim programları ile PAÜSEM, sınavlara hazırlık kurslarında ve sertifika sınavlarında büyük başarı oranları elde ediyor.

En çok tercih edilen kurslar arasında Autocad, Grafik Tasarım, C Sınıfı İş Güvenliği, YDS –YÖKDİL Hazırlık ve Aile Danışmanlığı kursları yer almakta olup, verilen eğitimler ve kurslar için her yıl 3 dönem (Güz Dönemi Ekim, Bahar Dönemi Şubat, Yaz Dönemi Haziran aylarında) yeni kayıt alınmaktadır.

PAÜSEM’in verdiği eğitimler: Kalite Yönetimi (ISO), Kariyer Koçluk Eğitimleri, Zekâ Oyunları, Öğretmen Eğitimi, Uygulamalı Dış Ticaret Uzmanlığı, Çalışma İlişkileri ve İnsan Kaynakları Yönetimi Uzmanlığı, Grafik Tasarım Kursu (Corel Draw – Photoshop) Kursu, Autocad Kursu, Temel Aşçılık ve Pastacılık Kursu, Moda Tasarımı Kursları, Aile Danışmanlığı Sertifika Programı, Sağlık Hukuku Uzmanlığı Sertifika Programı, İşyeri Hekimliği, Diğer Sağlık ve İşyeri Hemşireliği Kursu, İş Hukuku ve Sosyal Güvenlik Uzmanlığı, B Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi, C Sınıfı İş Güvenliği Eğitimi.

PAÜSEM Sınavlara Hazırlık Kursları: YDS Hazırlık, Temel YDS, ALES Hazırlık, Yök-Dil Hazırlık Kursları, KPSS Alan ve Genel Kültür-Yetenek Kursları.

PAÜSEM Yabancı Dil Kursları: Rusça Kursu, Osmanlıca Kursu, İtalyanca Kursu, Temel – Orta – İleri İngilizce Kursu, Fransızca Kursu, Almanca Kursu, Yabancılara Türkçe Kursu.a