Denizli’de İlk Ve Tek Olan Hobi Bahçelerine Müracaatlar Sürüyor

0
341

  Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan hobi bahçelerinde yeniden başvuru süreci başladı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği hobi bahçelerinin müracaatlarında son başvuru tarihinin 25 Ekim 2017 olduğu duyuruldu.

Merkezefendi Belediyesi’nin vatandaşların gün içinde yaşadıkları stresten uzaklaşmaları, doğal ürünler yetiştirmeleri ve toprakla temas etmeleri için Bahçelievler Mahallesi’ne kazandırdığı Denizli’nin ilk ve tek hobi bahçelerinin yeni dönem müracaatları sürüyor. Merkezefendililerin yoğun ilgi gösterdiği hobi bahçelerinin müracaatlarında son başvuru tarihinin 25 Ekim 2017 olduğu bildirildi. Müracaatlar Merkezefendi Belediyesi Emlak İstimlak Müdürlüğü’ne yapılacak.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “İlçemize sürekli olarak yeni projeler kazandırıyoruz. Onlardan biri de bilindiği üzere geçtiğimiz yıl hizmete sunduğumuz hobi bahçelerimiz. Merkezefendili hemşerilerimizin günlük yaşamlarında şehrin stresinden uzaklaşarak toprakla temas etmeleri, doğan ürünler yetiştirebilmeleri için hobi bahçelerimizi yapmıştık. Merkezefendili hemşerilerimiz oldukça yoğun ilgi gösterdi. Şimdide yeni başvurularımızı alıyoruz. Vatandaşlarımız hobi bahçemizden bir yer kiralamak için acele etsin” dedi.