Denizli’de Tekstile Kadın Eli Değiyor

0
301

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ilçede bulunan tekstil fabrikalarını ziyaret ederek, çalışan kadın personellerle bir araya geldi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ilçede bulunan tekstil fabrikalarını ziyaret ederek, çalışan kadın personellerle bir araya geldi. Başkan Subaşıoğlu, çalışanların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak hediye takdiminde bulundu ve “Denizli’de tekstile kadın eli değiyor, bununla gurur duyuyoruz. Çalışmaya devam edelim. Ülkemiz için daha çok üretelim” ifadelerine yer verdi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle tekstil fabrikalarını ziyaret eden Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, burada kadın personellerle bir araya geldi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Başkan Subaşıoğlu, kadınlara kokulu mumdan yapılmış gül hediye etti.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendi’de birçok fabrikayı ziyaret ettiğini ve tekstil ürünlerinin üretimine kadın elinin değdiğini söyledi. Başkan Subaşıoğlu, “Bugün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü… Biz de tekstil fabrikalarını gezdik. Gördüğümüz şey, özellikle tekstille ilgili çok ciddi üretim kapasitesi kadınların elinden geçiyor. Bununla gururlanıyoruz. Allah sağlık, sıhhat, afiyet versin. Çalışmaya devam edelim. Ülkemiz için daha çok üretelim” dedi.