Hayata Artı Kattılar

0
848

Denizli’de eğitimlerine devam eden Artı Koleji’nde hayat kurtardılar.

Artı Koleji’nde, kan bağışında farkındalığı arttırmak amacıyla Okul Aile Birliği ve öğretmenler ile birlikte yürüttükleri kan bağış kampanyası düzenlenmeye devam ediyor.

Okul tarafından geleneksel hale getirilen kan bağışı kampanyasının ‘Yardımsever olmak kanımızda var’ sloganıyla gerçekleştirildi.

Kızılay tarafından yapılan çağrıda öğlen saatlerinde başlayan kan bağışı kampanyasına okul velileri, öğrencileri, öğretmenleri, okul yönetimi ve Denizli halkı yoğun ilgi gösterdi.

Artı Koleji Müdürü Murat Gazi GÖK
Artı Koleji Müdürü Murat Gazi GÖK

MURAT GAZİ GÖK: “ÖNEMLİ VE DEĞERLİ BİR GÖREV”

Artı Koleji Müdürü Murat Gazi Gök, kampanya ile ilgili yaptığı açıklamada kan bağışı hakkında öğrencilerin bilgilendirildiğini belirtirken, “Kızılay’ın kan bağışı için sürdürdüğü çalışmalara okul olarak destek olmak istedik. Bu amaçla Okul Aile Birliği işbirliği ile bu etkinliğe velilerimiz ve öğretmenler olarak katkı sağlamak istedik. Bu vesileyle kan bağışı hakkında öğrencilerde bilgilenmiş oldu. Kan verme işleminin ciddiyetini ve önemini görsel olarak da anlamış oldular. Yapılan kan bağışlarıyla; ihtiyaç duyulan kişilere ulaştırılmasından, önemli ve değerli bir görevin yerine getirilmesinden büyük mutluluk duyduk. Öğretmen arkadaşların, öğrenci ve velilerimizin göstermiş oldukları bu örnek davranışlarından ötürü kutluyor ve teşekkür ediyorum.” ifadelerine yer verdi.