Unutulmayacak Anlar Yaşadılar

0
494

Şahinler İlkokulu minikleri bugün unutulmayacakları bir sürprizle karşılaştılar. Şahinler minikleri Milli Sporumuz Hemsball ile tanıştı.

Denizli’nin Pamukkale İlçesinde bulunan bir köy okulunda geliştirilen “Hayaller Gerçek Oluyor” projesi başladı. Proje kapsamında Şahinler İlkokulu minikleri hem spor yapacak hem teknolojiyi öğrenecek hem de gerçekleştirilecek olan NLP eğitimleriyle birlikte hayalleri gerçek olacak.

Bugün ilk kez Hemsball ile tanışan miniklerin heyecanı ve spor sevgisi görülmeye değerdi. Uygulamalı olarak Spor Eğitim Uzmanı Burak Öztürk’ün yönetiminde Hemsball eğitimi alan minikler adeta sporun tutkunu oldu.

İŞTE O ANLAR:

PROJE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Spor eğitimiyle birlikte ilerleyen günlerde kod okuryazarlığı eğitimi de alacak minikler, kendi oyunlarını kendileri üretecek. Bu eğitimler sayesinde çocuklar sadece teknoloji tüketicisi olmayıp yeni teknoloji ya da dijital eser yaratmanın yollarını öğrenecek.

Proje, son olarak NLP ve kişisel gelişim uzmanlarının destekleriyle gerçekleştirilecek motivasyon eğitimleriyle tamamlanacak.