Sağlıkta “Bir” Oldular

0
437

Denizli’de hastaneler projelerini Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne sundular.

Denizli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Denizli Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Servergazi Devlet Hastanesi Cerrahi Yoğun Bakım ve Yeni Doğan Yoğun Bakım Ekipleri ile Buldan Göğüs Hastalıkları Hastanesi Proje Ekipleri üzerinde çalıştıkları projeleri Genel Sekreter Uz. Dr. Berna Öztürk’e sundu.

Daha önce Genel Sekreterlik bünyesinde sağlık hizmetinin iyileştirilmesi çalışmalarını desteklemek amacıyla düzenlenen “Sağlıkta Proje Hazırlama ve Yenilikçi Yaklaşımlar Eğitimi”ni alanlar bu eğitimde elde ettikleri deneyim ve bilgi paylaşımının da katkısıyla projelerini çeşitlendiren ve geliştiren sağlık çalışanları projeleri üzerinde yaptıkları çalışmaları, gelinen aşamayı bundan sonra yapacaklarını aktardılar. Ekiplerin kaliteli ve etkin sağlık hizmetini arttırmak amacıyla hazırladıkları yenilikçi yaklaşımlar içeren projelerini tek tek dinleyen Genel Sekreterimiz Uz. Dr. Berna Öztürk, proje üreten tüm ekiplere teşekkür ederek çalışmaları ile ilgili öneri ve eleştirilerde bulundu.

“Tüm Çalışanlarımız İle Biz Bir Ekibiz”

Birlik geneli proje çalışmalarına katılımın yüksek olmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Öztürk; “Birliğimizde ki her çalışanımız ile biz bir ekibiz. Ekip olarak şu ana kadar Türkiye’de örnek teşkil eden çok güzel çalışmalara imza attık. Bundan böyle de en birinci hedefimiz Denizli’yi kaliteli ve hasta odaklı sağlık hizmeti sağlamada öncü illerden biri haline getirmek. Bunun için sağlık çalışanlarımızın hizmeti iyileştirmek, halkımızın sağlığını geliştirmek için yaptıkları çalışmalara maddi ve manevi her zaman destek oluyoruz, olmaya da devam edeceğiz” dedi.