28 Yılın Ardından Rahat Nefes Aldı

0
1072

Aradığı çareyi Denizli’de buldu. Azerbeycanlı vatandaş 28 yılın ardından rahat bir nefes aldı.

Azerbaycan vatandaşı Jamila Gurbanova uzun süredir yaşadığı ciddi nefes alma problemleri, geceleri ağzı açık uyuma, horlama, burun tıkanıklığına bağlı uyku bozuklukları, ağız kuruluğu ve tıkanma problemleri ile Özel Denizli Cerrahi Hastanesi KBB hekimlerinden Op. Dr. Kani Aslan’a başvurdu.

Gerçekleştirilen muayeneler neticesinde burun içi kemik ve kıkırdak yapışarında ciddi bir eğrilik olduğu gözlenen Jamila hanıma Op. Dr. Kani Aslan tarafından operasyon önerildi. Uygulanacak olan operasyon ile burun kemik eğriliğinin düzeltileceği ve fazla kıkırdak yapının alınacağı açıklanan Jamila hanım doktoruna, burnunun fiziki görünümünden de memnun olmadığını, belirgin şekilde görünümündeki şekil bozukluğunun kendisini rahatsız ettiğini ve estetik müdahale uygulanmasını talep etti. Estetik  operasyon için de hiçbir sakınca olmadığına karar veren Op. Dr. Kani Aslan yaklaşık üç saatlik bir operasyon ile hastayı sağlığına kavuşturdu.

28 yaşında olan ve son üç senedir bu operasyon için araştırma yapan Jamila Gurbanova, daha önce hiç almadığı kadar rahat nefes aldığını ve uyku konforunun oldukça arttığını belirtti. Burun görsel bozukluğunun da çok büyük oranda düzelmesi ile çok mutlu olduğunu ekleyen Gurbanova, ‘Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ni ve Op. Dr. Kani Aslan’ı tercih ederek ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Teşekkürlerimi sunuyorum.’ dedi.