Şiir Dolu Günde Anlamlı Teşekkür

0
676

Denizli’de üniversiteli gençlere sanat dolu teşekkür. Şair Hakan Keysan’ın konuk olduğu programda, gençler teşekkür belgelerini aldı.

Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şubesi, ‘Salı Seminerleri’ adı altında birçok katılımcıyla, üyelerini bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmaları yapmaya devam ediyor.

Bu haftanın konuğu Şair Hakan Keysan idi. Keysan, Anneler Günü nedeniyle düzenlenen Şiir Dinletisi’nde Alzheimer Derneği’nin konuğu oldu.

Hakan Keysan’ın şiirlerinin yanı sıra davetli sıralarından konuklar da okudukları şiirlerle programa renk kattılar. Özellikle annelerle ilgili şiirler, dernekte duygu dolu anlar yaşanmasına neden oldu.

TEŞEKKÜR PLAKETLERİNİ ALDILAR

Her hafta Alzheimer hastaları ile bir araya gelerek onların hoşça zaman geçirmelerini sağlayan Pamukkale Üniversitesi Toplum Gönüllüleri Topluluğu’ndan gençlere, dernekte teşekkür plaketi verildi.

Yıl boyunca 100’e yakın gencin katkı sağladığı projede emeği geçen öğrencilerden bazıları salı günkü etkinlikte başkan Hatice Hülya Eryılmaz’ın elinden teşekkür belgelerini aldılar.
Alzheimer hastaları ile adeta dede torun, nine torun gibi olduklarını ifade eden gençler, onlardan hayata dair çok şey öğrendiklerini dile getirdiler.