Denizli’de Uğur Böcekleri Büyüyor

0
647

Pamukkale Üniversitesi öğrencilerine yönelik liderlik eğitimi verildi.

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Fikir Mektebi Topluluğu tarafından düzenlenen üniversite yerleşkesinde bulunan Eğitim Fakültesi’nde’nde “Kendi Hayatınızın Lideri Olun” temalı seminer gerçekleştirildi.

Pamukkale Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Fikir Mektebi Öğrenci Topluluğu‘nun girişimleriyle Uğur Böcekleri Eğitmeni Ahmet Gözüaçık tarafından “Kendi Hayatınızın Lideri Olun” adlı program Eğitim Fakültesi Engin Aksel Konferans Salonu’nda düzenlendi.

Türkiye Uğur Böcekleri Programı Gönüllü Eğitmeni Ahmet Gözüaçık tarafından verilen seminere, üniversite akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Gözüaçık, sosyal sorumluluk projesinin yapı taşlarından olan yurt sevgisi, girişimcilik, iş kalitesi, dürüstlük ve hoşgörü kavramlarına değinerek iletişime açık olmanın gerekliliğinden aynı zamanda da fikirlere ve kişilik gelişimine açık olmanın öneminden bahsetti.

Eğitim sonunda katılımcılardan alınan dönütlerde, seminerin çok canlı ve verimli olduğu, öğrenmenin yaşı olmadığı, hayatlarında farklı bir pencere açtıklarını ifade edildi.

Program hakkında bilgiler veren Uğur Böcekleri Programı Gönüllü Eğitmeni Ahmet Gözüaçık, seminerin verimli geçtiğini belirtirken, “Bu hafta PAÜ Eğitim Fakültesi’nde öğretim üyeleri ve öğrenci arkadaşlarımızla birlikteydim. Türkiye Uğur Böcekleri Programı gönüllü eğitmeni olarak, “Kendi Hayatınızın Lideri Olun” başlıklı semineri gerçekleştirdik. Yurt sevgisi, girişimcilik, iş kalitesi, dürüstlük ve hoşgörü hakkında paylaşımlarda bulunduk. Beni ağırlayan ve seminerin en verimli şekilde gerçekleşmesi için emek veren Fikir Mektebi Topluluğu’na teşekkür ediyorum. Güzel günleriniz olsun.” diye konuştu.