Emre Erkilet Denizli Güncel Sağlık Ailesinde

0
2599

Denizli’nin önde gelen Kulak Burun Boğaz Uzmanlarından Op. Dr Emre Erkilet Denizli Güncel Sağlık ailesine katıldı.

Denizli Cerrahi Hastanesi’nde Kulak Burun Boğaz Uzmanı olarak gören yapan Op. Dr. Emre Erkilet, bilgi, birikim ve tecrübesini Denizli Halkı ile paylaşacak.

Kulak, burun, boğaz ve bu organlarla ilgili baş ve boyun hastalıkları ve rahatsızlıkları konusunda deneyim sahibi olan Erkilet, uzmanlık alanı ile ilgili halkı bilinçlendirecek.

Kulak Burun Boğaz Uzmanı Erkilet’in köşe yazılarını pazartesi günleri Denizli Güncel Sağlık‘ta takip edebilirsiniz.


Emre Erkilet Kimdir?

“22 Eylül 1979 tarihinde Denizli’de doğdum. İlk, Orta ve Lise öğretimimi Denizli’de tamamladım.   1995 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp öğrenimime başladım ve 2001 yılında mezun oldum. Pratisyen hekimliğimi 2002 yılında Kütahya’nın Simav ilçesinde, Uzmanlık çalışmalarımı 2003 – 2008 yılları arasında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladım.   2008 – 2010 yılları arasında Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde mecburi hizmetimi tamamlamamın ardından 2010 -2014 yılları arasında Özel OSM Ortadoğu Hastanesi’nde KBB Uzmanı olarak görev aldım.   2014 yılı Haziran ayından bu yana Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde KBB Uzmanı olarak hastalarıma hizmet vermekteyim.”